HAKKIMIZDA

Çözüm Üretmeye Odaklanan Kadromuzla Önceliğimiz Hasta Mutluluğu

Çene Estetiği ve Diş Estetiği Üzerine Uzmanlaşmış Ekibiz

Prof. Dr. Mustafa Tek çalışmalarını sürdürerek 2011 yılında, New York Üniversitesi, Icahn School of Medicine at  Mount Sinai, Oral and Maxillofacial Cerrahi Bölüm Başkanı olan Dr. Gregory Chotkowski ve ekibinin Ortognatik Cerrahi, Çene Eklem Cerrahisi ve İleri Teknik Dental İmplant Cerrahisi  üzerine yapmış olduğu ameliyatlara katılarak bu alanlardaki tecrübesini arttırmıştır.

Diş hekimliği alanında son teknolojiyi takip eden, yeniliklere açık, öğrenmeye her zaman öncelik veren vizyonumuz ile hizmet vermekteyiz. Hekimlerimizin ve personelimizin mesleki eğitim ve gelişimlerine destek vermeyi görev edindik. Mesleğimizi bir sanat edasıyla etik kurallar içerisinde hasta mutluğunu hedef edinerek yolumuza devam ediyoruz. Uluslararası platformda mesleğimizin öncülerinden olmayı amaçlıyoruz.

Prof. Dr. Mustafa Tek

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

kliniğimiz

İleri diş hekimliği teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri...

25 yıllık mesleki tecrübemizle, İstanbul Anadolu Yakasının hızlı ve modern bir şekilde gelişen ilçesi Çekmeköy’de, 2017 yılından beri hizmet veren Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz, 2022 yılında yeni hedefleri ve yeni silüeti ile hizmet vermeye başlamıştır. Alanlarında uzman diş hekimleri ve akademisyen kadrosuyla hizmet vermektedir. Tam kapsamlı 16 diş ünitesi, 2 adet genel anestezi ameliyathanesi ve Sedasyon ünitesi, 1 adet konferans salonu ile 7 katlı modern plazasıyla hizmet vermektedir. TEK Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 3D volumetrik dental tomografi ve diş hekimliğinin diğer radyolojik tetkik imkanlarını, siz değerli hastalarına sunmaktadır. TEK Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; uzman hekim kadrosu, ileri diş hekimliği teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı, modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş yapısı ile haftanın 6 günü hizmet vermektedir.

TEK Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde, çocuk hastalar, mental retardasyonlu hastalar, diş tedavilerinden aşırı korkan hastalar, öğürme ve bulantı refleksi olan hastalar, genel anestezi veya Sedasyon ile uyutularak tüm diş tedavi işlemleri tek seferde, acısız, ağrısız profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Merkezimiz; Üsküdar metro hattı Çekmeköy durağına ortalama 200 metre mesafede, Şile otoyolu üzeri, Metrogarden Alışveriş Merkezi karşısındadır. Ayrıca araçlarıyla gelen hastalara otopark imkanı da sunulmaktadır

vizyonumuz

Modern diş hekimliğinin tüm imkanlarını kullanarak ağız, diş ve çene hastalıklarının tanı ve tedavilerini gerçekleştiren, etik kurallar içerisinde hasta ve çalışan haklarına saygı duyarak, uluslararası standartlarda hizmet veren ağız ve diş sağlığı merkezi olmaktır.

misyonumuz

Hastalarımızın yaşam kalitesini artırmak, hastalarımıza koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti sunmak amacıyla bilimsel değerler ışığında, etik değerlere saygılı hümanist bir yaklaşım ile kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektir.

Medikal Direktör Mesajı

Tekclinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ailesi olarak, sizlere güler yüzlü hizmet vermenin heyacanı ile hastalarımızın haklarına saygılı, çözüm üreten bir ekibimiz ile önceliğimiz sizin sağlığınız ve memnuniyetinizdir.

Sürekli eğitim ve iyileştirmenin önemini bilen bu hedefle çalışmayı amaçlayan hekim ve personelimizle; doğru zamanda, doğru teşhis ve tedavi ile en kısa sürede hizmet vermek bilinciyle çalışmaktayız.

Siz değerli hastalarımız ile birlikte biz bir bütünüz ve memnuniyetinizle daha da genişleyen bir aileyiz. Bu hedefle beklentilerinizi gözeten ve önemseyen bir anlayışla çalışıyoruz.

Siz değerli hastalarımızdan aldığımız destekle yolumuza devam ederken “gülüşünüze tek dokunuş”sloganı ile hayata sağlıklı ve mutlu bir gülüş ile devam etmenizi temenni ederiz.

Kurum Müdürü Mesajı

Tekclinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak yenilikçi yaklaşımlar ve en güncel teknolojileri yakından takip ederek sizlere hizmet için buradayız.

Güvenilir teşhis ve tedavi için değer odaklı bakış açımızla siz değerli hastalarımızın sağlık alanındaki beklentilerinizi güler yüzümüzle karşılamak için sizleri merkezimizde ağırlamaktan onur duyarız.

“Gülüşünüze tek dokunuş” sloganıyla yüzünüzdeki gülümsemenin hiç eksik olmamasını temenni ederiz.